wtorek, 15 stycznia 2013

Teatr lalek Rabcio

Rabka Zdrój jest miejscowością uzdrowiskową, w której wiele atrakcji odnajdą dla siebie nie tylko dorośli wczasowicze, ale również odwiedzające ją dzieci.
Poza Rabkolandem – czyli znanym i popularnym parkiem rozrywki, niewątpliwie wartym odwiedzenia przez najmłodszych i ich rodziców miejscem jest Teatr Lalek „Rabcio”.

Obiekt istnieje od 1949 roku, kiedy to powstał z myślą o dzieciach przebywających w sanatorium. Do dnia dzisiejszego teatr świetnie prosperuje i stale pracuje nad spektaklami dla swych widzów. Obecnie w jego repertuarze znajdują się takie przedstawienia, jak „Tomcio Paluszek”, „Kot w butach”, czy „Kiedy króla boli ząb”.

Spektakle odbywają się niemal codziennie, dlatego każdy ma szansę się na nie wybrać. Ponadto, teatr dysponuje własnym autokarem, którym na życzenie wozi zorganizowane grupy na przedstawienia. „Rabcio” to teatr o bogatej tradycji, którego repertuar adresowany jest zarówno do najmłodszej widowni, jak również do młodzieży i dorosłych. Każdy, kto odwiedza Rabkę Zdrój z pewnością będzie zachwycony możliwością zapoznania się z jego twórczością.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz