wtorek, 1 stycznia 2013

Maciejowa SKI

Stacja narciarska Maciejowa Ski to jeden z oddanych do użytku dla miłośników sportów zimowych (takich jak narty czy snowboard) rabczańskich wyciągów. Zlokalizowana na północnym stoku Maciejowej (nieopodal ulicy Poniatowskiego w dzielnicy Słone), znajdująca się stale pod opieką  goprowców z Grupy Podhalańskiej zaprasza w sezonie zimowym w godzinach od 9 do 22.

STOKI ZJAZDOWE


Maciejowa Ski to najdłuższa trasa narciarska w Rabce-Zdroju. Decydujący się na skorzystanie z niej amatorzy szusowania mogą skorzystać z dwóch wyciągów orczykowych. Pierwszy – Maciejowa I – o długości 850 metrów oferuje trzy trasy zjazdowe o różnym stopniu trudności. Drugi – Maciejowa II – liczący 250 metrów długości oferuje trasę zjazdową przeznaczoną raczej dla początkujących lub dzieci.

MACIEJOWA SKI - CENNIK


Koszt jednego przejazdu na wyciągu wynosi 3, 50 złotych, dziesięciu – 35. Istnieje możliwość wykupienia kart czasowych (od dwóch do trzynastu godzin), których ceny mieszczą się między 25, a 70 złotymi. Dla dzieci do lat 12 i seniorów po sześćdziesiątym roku życia przygotowano karty ulgowe. Ceny dla grup zorganizowanych i szkół ustala się indywidualnie.

SZKOŁA NARCIARSKA


 Na terenie stacji Maciejowa Ski działa szkoła narciarska Chili Sport. Zajęcia (indywidualne lub grupowe) prowadzone są przez licencjonowanych instruktorów Polskiego Związku Narciarskiego na specjalnym, przeznaczonym do nauki stoku. Godzina lekcji trwa 55 minut i kosztuje 65 złotych za jedną osobę, 100 za dwie, a 130 za trzy i więcej.

WYPOŻYCZALNIA I SERWIS


Stacja na Maciejowej oferuje także swoim klientom serwis i wypożyczalnię sprzętu. Wypożyczenie kompletu sprzętu narciarskiego lub snowboardowego kosztuje 10 złotych za godzinę i 35  za dobę. Cena za wypożyczenie poszczególnych części kompletu (nart, butów lub deski) wynosi 6-7 złotych za godzinę i 20 za dobę. Pełny serwis narciarski kosztuje 45 złotych.

DOJAZD I KONTAKT


Do stacji Maciejowa Ski można dotrzeć busami jadącymi na Słone, które odjeżdżają z przystanku końcowego przy ulicy Jana Pawła II. Przez Internet można skontaktować się z obsługą stacji wysyłając maila na adres biuro@maciejowa-ski.com. Kontaktując się telefonicznie można skorzystać z telefonów – 018 2670778 lub 609477220. Warta uwagi jest aktualizowana na bieżąco strona główna wyciągu www.maciejowa-ski.com.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz