poniedziałek, 26 listopada 2012

Zimowe atrakcje w Rabce Zdroju

Rabka-Zdrój to miejscowość, która oferuje liczne atrakcje odwiedzającym ją turystom, nie tylko latem, ale również zimą. W centrum miasteczka, przy ulicy Jana Pawła II znajduje się lodowisko, które jest czynne całą zimę, praktycznie przez cały dzień – od godziny 10.00 do 19.30. Jest to doskonałe miejsce dla zwolenników jazdy na łyżwach, ale również dla amatorów, którzy nigdy wcześniej nie wchodzili na lód.
Lodowisko wyposażone jest dodatkowo w wypożyczalnię sprzętu, dzięki czemu każdy może z niego skorzystać. Niedaleko lodowiska, znajduje się również górka z torem saneczkowym – jako alternatywa dla osób wolących sanki od łyżew. Jest to miejsce bardzo popularne i chętnie odwiedzane przez rodziców i dzieci. Rabka-Zdrój to gmina bardzo atrakcyjna także dla miłośników narciarstwa i snowboardu. Na jej terenie znajdują się trzy stoki z wyciągami. Są one znakomicie oświetlone, posiadają wypożyczalnie sprzętu, a w ich pobliżu znajdują się punkty gastronomiczne.

Na każdym ze stoków pracują instruktorzy, którzy udzielają chętnym lekcji narciarstwa. Zima w Rabce, jest okresem aktywnym i bogatym w różnorodne atrakcje, dlatego warto odwiedzić to miejsce również tą porą roku.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz