piątek, 11 stycznia 2013

XXI Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Rabce-Zdroju

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra już po raz dwudziesty pierwszy. W Rabce-Zdroju impreza ta będzie trwała  trzy dni – od piątku 11 stycznia  do niedzieli 13, kiedy odbędzie się ogólnopolski finał. W niedzielę  wolontariusze wyruszą by  kwestować na ulicach miast, wcześniej będą mogli to robić tylko podczas wydarzeń zamkniętych. Co się będzie działo?

ROCKOTEKA


W piątek o 20 w klubie Strefa 1 (ul. Do  Pociesznej Wody)  rozpocznie  się charytatywna rockoteka.  Wstęp – wrzutka do orkiestrowej puszki.

SPOTKANIE Z LESZKIEM MAZANEM


W sobotę o  godzinie 12 w księgarni  Między Słowami (ulica Podhalańska) organizowane jest spotkanie z  krakowskim dziennikarzem, redaktorem Leszkiem  Mazanem. Spotkanie poprowadzi doktor Marian Leszczyński.  Po  spotkaniu  licytacja  charytatywna.

MUZCZNY  WIECZÓR  FILMOWY


Również w sobotę w Miejskim Ośrodku  Kultury  (ul. Parkowa, obok Urzędu Miasta) w godzinach wieczornych odbędzie się Muzyczny Wieczór Filmowy, który organizuje Klub Filmowy "Pod Aniołem". O 19.00 pokazany zostanie film"Blues Brothers",  zaś około 21.30 "Szkoła rocka".

WARSZTATY PLASTYCZNE


W niedzielę o 15.30 w Szkole Podstawowej Numer 2 im. Władysława Orkana organizowane będą warsztaty plastyczne, które poprowadzą pracownicy Spółdzielni Socjalnej SPRING.

WYDARZENIA SPORTOWE


Także w niedzielę, także w szkole im. Władysława Orkana odbędą się rozmaite imprezy sportowe – amatorski turniej piłki siatkowej o Puchar Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w Rabie Wyżnej (start 8,00). zaś o 15.30 i 17.30 pokazy karate, kickboxingu, lekcje nordic walking oraz zajęcia futbolowe dla dzieci.

KONCERTY


W niedzielny wieczór(ponownie w Klubie  Strefa 1), o godzinie 18, rozpocznie się koncert rockowy, z którego dochód przeznaczony jest na cele WOŚP. Zagrają zespoły  Highlanders, Heart Attack i Ejszet Zenunim.

 

 

 

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz