sobota, 16 marca 2013

Skate Park w Rabce

Rabka Zdrój to miejscowość wypoczynkowa, w której turyści mogą spędzić miło i ciekawie czas. Znajduje się tu wiele atrakcji dla dzieci, takich jak Rabkoland, Teatrzyk Lalek „Rabcio”, a także liczne place zabaw. Starsze dzieci i młodzież, a także wszystkich miłośników deskorolek i łyżworolek, z pewnością zaciekawi natomiast Skate Park, znajdujący się przy ulicy Jana Pawła II.
Park został stworzony w 2004 roku z inicjatywy młodzieży uprawiającej skating z gminy Rabka Zdrój, którą opiekuje się pani Marta Tabaszewska-Bochnar. Wielkie otwarcie miało miejsce podczas obchodów „Rabczańskich Dni Sportu-Reaktywacja”. Skate Park jest doskonałym miejscem rekreacji dla osób lubiących jeździć na rolkach, gdzie mogą z powodzeniem doskonalić swoje umiejętności na specjalistycznych urządzeniach, takich jak box, spin, bank, grindbox, funbox, czy rurki.

Co najważniejsze, jest miejscem bezpiecznym i w pełni dostosowanym do profesjonalnej jazdy. Chętnie odwiedzają go również ci, którzy sami nie jeżdżą ale lubią oglądać rozmaite ewolucje i popisy zawodowców .

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz