wtorek, 5 marca 2013

Rabkoland - rodzinny park rozrywki

Największą atrakcją turystyczną dla dzieci odwiedzających Rabkę Zdrój, będzie niewątpliwie Rabkoland, czyli rodzinny park rozrywki. Jest to wyjątkowe miejsce, w którym zarówno najmłodsi, jak i ich rodzice mogą się oddać szalonej zabawie. Atrakcji, które oferuje park jest mnóstwo.

Do dyspozycji turystów znajdują się tu liczne karuzele – w tym diabelski młyn, kolejki, gokarty, samochodziki, wielki zadaszony rura park, a także konwój wodny i pontony. Możemy zajrzeć również do pałacu strachu, bądź domu śmiechu, gdzie możemy przejrzeć się w krzywych lustrach.

Dla osób lubiących wygrywać nagrody, niewątpliwi interesująca będzie loteria fantowa, w której można zdobyć wspaniałe maskotki, czy inne zabawki, a chłopców – małych i dużych – na pewno zachwyci strzelnica Goldener Westen. W Rabkolandzie możemy ponadto odwiedzić Odwrócony Dom, w którym dosłownie wszystko stanęło do góry nogami i który wprawia w zdumienie każdego, kto go odwiedzi. Znajduje się tu również Muzeum Rekordów i Osobliwości, gdzie możemy zapoznać się z historią niecodziennych wyczynów, a także obejrzeć niezwykłe przedmioty, np. największy długopis na świecie, najmniejszy rower itp.

Rabkoland jest największym w Małopolsce parkiem rozrywki cieszącym się ogromną popularnością wśród turystów, dlatego jeśli będziesz w okolicy Rabki Zdrój koniecznie musisz zabrać do niego swoją rodzinę.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz