niedziela, 24 lutego 2013

Rabka Zdrój - idealne miejsce na wypoczynek dla dzieci

Rabka Zdrój to miasteczko, które niezwykle dba o dzieci i w którym najmłodsi odnajdą dla siebie wiele atrakcji. O wyjątkowości tego miejsca i jego szczególnym charakterze świadczy chociażby to, że jego patronem jest nie kto inny, jak Święty Mikołaj, którego pomnik znajduje się w centrum miasta.
Rabka Zdrój od dziesiątek lat znana jest jako jedno z najważniejszych uzdrowisk dla dzieci w kraju. Posiada także honorowy tytuł Miasta Dzieci Świata, co zobowiązuje władze do podejmowania rozmaitych inicjatyw na rzecz dzieci. Największej radości młodym wczasowiczom bez wątpienia przysporzą rozmieszczone na terenie całej miejscowości świetnie wyposażone place zabaw, jak również ogromny lunapark o nazwie Rabkoland, gdzie znajduje się mnóstwo różnego rodzaju karuzeli, zjeżdżalni, a także strzelnice, gokarty, pontony i inne rozrywki.

Doskonałym pomysłem na spędzenie czasu dla dzieci i ich rodziców, będzie również odwiedzenie Teatru Lalek, „Rabcio”. Atrakcją dla starszych dzieci i młodzieży będzie natomiast znakomicie zaopatrzony Skate Park, w którym można doskonalić umiejętności jazdy na rolkach.

Ulubionym miejscem dzieci w Rabce jest również Park Zdrojowy, gdzie mogą korzystać z huśtawek, piaskownicy, a także bawić się przy fontannie. Rabka Zdrój to idealne miasteczko na spędzenie wolnego czasu w gronie rodziny.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz