niedziela, 17 stycznia 2016

Ferie 2016 w Rabce

Już od dziś dzieci z pięciu województw - w tym małopolskiego - zaczynają ferie. Zimowa pogoda dopisuje. A jak z propozycjami atrakcji?

Na seanse zaprasza Kino Śnieżka - w repertuarze takie produkcje jak "Fistaszki" czy "Alvin i Wiewiórki: Wielka wyprawa". Spektakle teatralne - w tym te dla najmłodszych widzów proponuje Teatr "Chrząszcz w trzcinie".

W czwartek 21 stycznia Rafał Mulka zaprasza do dawnego MOK-u (Parkowa 5) na pokaz czarów - dwa seanse (15 i 16.30). Wstęp 10 PLN. Z kolei 22 stycznia zainteresowani dowiedzą się podczas warsztatów kosmetycznych w Amfiteatrze (sala prób) jak przygotować karnawałowy makijaż (start o 17, wstęp wolny).

W ferie w dawnym MOK-u odbywać się będą różne koncerty - 22 przypomniane zostaną przeboje Franka Sinatry (początek o 19, bilet 20 PLN), 24 odbędzie się kolędowanie z chórem Cantabile (od 16, wstęp wolny), a 30 zagra etno-folkowy Tryptyk (16, bilet 10 PLN).

Do udziału w białym szaleństwie zapraszają wyciągi U Żura, Polczakówka oraz Maciejowa SKI.

Dla dzieci i młodzieży z gminy Rabka-Zdrój prezent na lodowisku (od 10 do 19.30) - pierwszych 20 uczniów wchodzi za darmo (jedyny warunek - okazanie ważnej legitymacji szkolnej). Podobną ofertę proponuje Fitnessland - do 31 stycznia młodzież (13-20 lat) może ćwiczyć za darmo (w tygodniu od 8 do 16; w weekendy od 9). Tutaj liczba miejsc jest limitowana; podobnie jak na lodowisku trzeba okazać legitymację. Ostatni weekend ferii (30-31 stycznia) należy do szachistów, którzy zmierzą się podczas XXXI Mistrzostw Podhala.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz