piątek, 8 stycznia 2016

24. finał WOŚP w Rabce-Zdroju

Już po raz dwudziesty czwarty zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W tym roku hasło imprezy brzmi "Mierzymy wysoko", a pieniądze zbierane są na sprzęt dla oddziałów pediatrycznych oraz zapewnienie godnej opieki medycznej seniorom. Jakie atrakcje towarzyszyć będą kwestowaniu w Rabce?

W sobotę (9.01) o 18 w Pizzerii Maleńka odbędzie się turniej darta; druga odsłona w dzień finału (10.01) o 14, również w Maleńkiej. Inne zmagania - szachowe - odbędą się w niedzielę o 10 w Miejskim Ośrodku Kultury. Równolegle na deptaku przy słoniowej fontannie można będzie dołączyć do grupowego malowania orkiestrowego samochodu. O 17 w MOK-u wystąpi zespół Jah Vesta Soundsystem z Olkusza, wykonujący muzykę z gatunku jamajskich brzmień (raggamuffin, reggae, dancehall). Koncertowi towarzyszyć będzie aukcja charytatywna - do wylicytowania będzie m.in. pamiątkowa orkiestrowa koszulka (zdj. po lewej). Wieczorem - 19.50 - tradycyjne Światełko do Nieba - w tym roku na deptaku.

Dla wrzucających datki w Kinie Śnieżka miły prezent - zniżka na niedzielny seans filmu "Słaba płeć?" (o 18.45 i 20.30).Przypominamy znany od wczoraj rabczański akcent na ogólnopolskiej aukcji -  trafiły na nią podpisane przez prezydenta Andrzeja Dudę narty, których używał podczas ubiegłorocznego Memoriału im. Marii Kaczyńskiej na Polczakówce.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz