środa, 28 maja 2014

Dzień Dziecka 2014 w Rabce

Niebawem  1 czerwca,  którego  od  1950 roku   obchodzi się Międzynarodowy Dzień Dziecka. Na najmłodszych od samego rana czekają rozmaite niespodzianki i atrakcje. Co tego roku przygotowano w Rabce?

Świętowanie rozpocznie się już  w sobotę 31 maja. O  14 maluchy będą mogły poćwiczyć w Centrum Zdrowia i Urody (koło  fontanny przy deptaku),  zaś od 15  do 16.30 skorzystają  z takich atrakcji  jak warsztaty lepienia z gliny,  malowanie  twarzty czy  akademia kulinarna; czekają na  nich   także  różne gry i zabawy. O16.30 wystąpi Zając Poziomka, który będzie  głównym bohaterem przedstawienia  "ABC  zdrowia na wesoło",  zorganizowanego   przez Teatr Bajdurka. Na gości czekać  będzie słodki poczęstunek oraz specjalne zniżki na  zabiegi i kosmetyki.

Niedzielnie świętowanie rozpocznie  się godzinie 11 pod Muszlą. Wtedy to odbędzie się  koncert  Orkiestry Akademii  Beethovenowskiej  i zespołu Perła Band "Bajkowe melodie" podczas którego  wykonane zostaną  utwory  ze słynnych seriali  i filmów dla dzieci. Wstęp  na  koncert  jest bezpłatny.


O 13  zabawa  przeniesie się do Ogrodu Karodiologicznego przy  alei  Jordana 2. Oprócz warsztatów pierwszej pomocy  czy możliwości skorzystania ze ścianki wspinaczkowej będzie można  także wziąć udział w muzyczno-tanecznym konkursie "Solankowe  nutki". O 16  w Ogrodzie wystąpi zespół Majeranki.

O 19 powrót   pod Muszlę, gdzie pojawi  się gwiazda wieczoru -  Kamil  Bednarek. Wstęp  na jego koncert kosztuje 30 PLN  (35  1 czerwca),  zakupu można dokonać w  biurze Miejskiego Ośrodku Kultury.

Nowe  atrakcje będą także przez cały  dzień czekały w Rabkolandzie.

DO  ZOBACZENIA!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz