środa, 27 listopada 2013

Mikołajki w Rabce

Już niebawem rozpocznie się miesiąc grudzień i, jak to zwykle wówczas bywa, do dzieci (tych mniejszych i tych większych, tych grzecznych i tych trochę mniej) zawita święty Mikołaj. Czego w związku z tym wydarzeniem można się spodziewać w Rabce? 

MIKOŁAJKI W AMFITEATRZE

Zabawa, do której zapraszają władze miasta rozpocznie się 6 grudnia o godzinie 15 w Amifteatrze.   Planowane są liczne konkursy (w tym test na pomocnika świętego Mikołaja), tańce i śpiewy, zaś każde przybyłe dziecko otrzyma słodką niespodziankę.

LIST DO ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

Podczas zabawy zostaną także ogłoszni zwycięzcy Dziewiątego Ogólnopolskiego Konkursu "List Do Świętego Mikołaja", organizowanego przez władze miasta oraz Bibliotekę Miejską. Można startować w trzech kategoriach wiekowych - dzieci do lat 10, dzieci i młodzież (10-18 lat) oraz osoby dorosłe. Prace (opatrzonem godłem / pseudonimem) należy przesłać (wraz z podaniem swoich danych, adresu, numeru telefonu, wieku oraz wspomnianego godła - informacje te powinny się znaleźć na osobnej karcie) do dnia 28 listopada na adres Biblioteki (Miejska Biblioteka Publiczna, ul. Orkana 47, 34-700 Rabka-Zdrój) lub mailowo (rabkabiblioteka@wp.pl). Laureaci otrzymają telefon z informacją o zwycięstwie.

 

sw-Mikolaj

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz