poniedziałek, 27 maja 2013

Europejski Bieg Nocny

Kolejną  kulturalno-rekreacyjną propozycją  dla mieszkańców i  turystów,  którzy lubią się ruszać jest planowany na sobotę  1 czerwca Europejski Bieg Nocny. Wydarzenie to odbywać się będzie w ramach imprezy organizowanej pod hasłem Europejski Tydzień Młodzieży w Rabce-Zdroju.  

TRASY

Uczestnicy startować będą na sześciu różnych trasach -  Junior (300 metrów),  Szkoła Podstawowa I-III (600 metrów) i IV-VI (900  metrów), Gimnazja (1200 metrów), Szkoły Ponadgimnazjalne (1800 metrów) oraz Masowa (2500 metrów, trasa dla dorosłych zawodników). Bieg  rozpocznie się w Amfiteatrze, który posłuży także jako meta.

ZGŁOSZENIA / ODWOŁANIE BIEGU

Zawodnicy planowo wystartują o 19:30. Swój udział można zgłaszać do 19:15 - do 31 maja za pomocą Internetu (na adres bieg.nocny@etm2013.pl należy przesłać wypełniony formularz, który znaleźć można na stronie http://etm2013.pl/ ), zaś 1 czerwca w biurze zawodów (Amfiteatr) od 16:30.

Bieg może zostać odwołany w okolicach 18-19, jeśli występować będą opady deszczu - organizator powiadomi uczestników  telefonicznie oraz za pośrednictwem strony internetowej.

ZAWODNICY

Uczestnicy, którzy nie ukończyli 15 roku życia obowiązkowo muszą przybyć z opiekunem (osoba pełnoletnia!). Zawodnicy mający od 16 do 18 lat prezentują pisemną zgodę rodziców lub opiekunków (muszą oni pojawić  się ze startującym w biurze zawodów, by zweryfikować dane) oraz podają numer PESEL. Osoby pełnoletnie podpisują oświadczenie, iż startują na własną odpowiedzialność lub przedstawiają zaświadczenie lekarskie, w którym orzeka się o ich zdolności do udziału w takim biegu.

NAGRODY

Organizatorzy rozlosują 10 zwycięzców, zaś dwóch startujących (najstarszy i najmłodszy) otrzymają nagrodę specjalną. Do zdobycia będzie między innymi tablet.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz