czwartek, 30 maja 2013

Dzień Dziecka w Rabce-Zdroju

Na  dzień, którego każde dziecko z pewnością oczekuje  Rabka przygotowała sporo atrakcji. Obchody Dnia Dziecka  potrwają w mieście trzy dni.

PIĄTEK (31 MAJA)

O godzinie 10 w miejskim Amfiteatrze odbędzie się 23. festiwal piosenki przedszkolnej, zaś o 19 - w Miejskim Ośrodku Kultury przy ulicy Parkowej 5 - otwarta zostanie wystawa prac malarskich "Rajskie Ogrody".

SOBOTA (1 CZERWCA)

O godzinie 15 rozpocznie się w Amfiteatrze festyn. W jego trakcie organizowane będą liczne konkursy, gry i zabawy; dzieci będą mogły oglądać występy szczudlarzy i słuchać bajarzy, a także skorzystać z innych atrakcji (suchy basen, trampolina czy przejazd elektrycznymi samochodzikami). Krakowska grupa teatralna Gadu wystąpi ze spektaklem  "Niezwykłe przygody foczki akrobatki". O 19 rozpocznie się Nocny Bieg, o którym piszemy w osobnym artykule.

Tymczasem w Rabkolandzie - między 13.30 a 15- odbywać się będzie  11. edycja mistrzostw w dmuchaniu gumy  balonowej.   Na zwycięzców  czekają pamiątkowe  dyplomy,   nagrody, wpis do  Księgi Polskich Rekordów i Osobliwości, zaś na mistrza Polski - nagroda pieniężna w wysokości 300 zł.

Księgarnio-kawiarnia Między Słowami (ulica Podhalańska 21a) oferuje z kolei (od  16 do 19)  bezpłatne zajęcia warsztatowo-rekreacyjne    - dzieciaki będą miały okazję rozruszać mięśnie, jak i szare komórki.

NIEDZIELA (2 CZERWCA)

MOK zaprasza młodych szachistów na godzinę 10 na turniej o Wielki Puchar Czekoladowy, zaś o 15 - znowu w Amfiteatrze - zaprezentowane zostanie widowisko muzyczno-teatralne "Brzechwa i Tuwim dzieciom". Będą także nowe konkursy i zabawy dla całej rodziny.

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz