niedziela, 21 kwietnia 2013

Majówka w Rabce

Rabczańska  majówka zaczyna się już 30 kwietnia. Oto oferta przygotowana  dla  mieszkańców i turystów.

 

30 KWIETNIA

W tym dniu obchodzony jest Międzynarodowy  Dzień Tańca. Z tej okazji o godzinie 15 .00 w MOK-u (Parkowa 5) odbędzie się  pokaz tanecznych grup baletowych, Perełki i Szafirki.

 

1 MAJA

Na godzinę 16.00 (ponownie w MOK-u) chór Cantabile zaprasza do wspólnego śpiewania; motyw przewodni spotkania (organizowanego pod hasłem "Witaj majowa jutrzenko") to pieśni patriotyczne.

 

2 MAJA

O godzinie 16.00, tym razem w Amfiteatrze, odbędzie się koncert szkolnych zespółów wokalnych, zorganizowany pod hasłem "Polska pieśń patriotyczna bliska sercu każdego Polaka".

 

3 MAJA

O godzinie 12.00, w kościele św. Teresy, odprawiona zostanie uroczysta Msza Święta z udziałem pocztów sztandarowych. Następnie o godzinie 13.00, na deptaku koło Kawiarni Zdrojowej, Orkiestra  Dęta OSP wystąpi z okolicznościowym koncertem.  0 16.00 w Amfiteatrze odbędzie się kolejny koncert - tym rasem hasło brzmi Folkowa Majówka. Wystąpią zespoły Powicher, Robcusie, a także gość specjalny, chorwacki zespół KUD Krajl Tomislav.

 

4 MAJA

Znowu 16.00, znowu Amfiteatr, znowu muzycznie - tym razem muzyka gospel, hasło imprezy to "Wiele głosów - jeden Duch!".

 

5 MAJA

O 16.00 (Amfiteatr) propozycja dla dzieci - spektakl Teatru "Bajdurka" pod tytułem "Przygody Zająca Poziomki, czyli ABC zdrowia na wesoło". Natomiast pół godziny później, w tym samym miejscu, koncert ukraińskiego zespołu Rosinka.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz