środa, 19 grudnia 2012

Wyciąg u Żura

Zlokalizowany w Chabówce wyciąg U Żura to kolejna z okołorabczańskich stacji narciarskich. Oto jak przedstawia się jej oferta.

WYCIĄGI U ŻURA


Do użytkowania zostały oddane dwa wyciągi – duży o długości 350 metrów i mały o długości 100 metrów. Ich trasy są przeznaczone zarówno dla zaawansowanych narciarzy, jak i dla osób, które dopiero uczą się jeździć. Dodatkowo wydzielony został stok dla dzieci – nie tylko mogą one tam spokojnie i bezpiecznie trenować jazdę, ale jest on także specjalnie urozmaicony zabawkami i figurkami zwierząt. Stoki są ratrakowane, oświetlane i posiadają system sztucznego naśnieżania.

SZKOŁA NARCIARSKA


Na terenie stacji U Żura działa szkoła narciarska Auster, z której mogą korzystać zarówno starsi klienci, jak i dzieci. Lekcje uczą zarówno podstaw narciarstwa zjazdowego i snowboardu, jak i pozwalają doskonalić technikę jazdy na nartach czy snowboardzie. Ceny za godzinę nauki mieszczą się w przedziale między 60 złotymi od osoby, a 140 od pięciu osób. Zapisywać można się telefonicznie, wybierając numer 533 507 089

CENY


Każdy korzystający z wyciągu otrzymuje kartę, za którą uiszcza się kaucję zwrotną w wysokości 10 złotych. Dostępne są do wyboru dwie możliwości przejazdów – na sztuki oraz czasowe. W pierwszym wypadku ceny wahają się od 80 groszy (jeden wyjazd małym wyciągiem) do 15 złotych (dziesięć wyjazdów dużym wyciągiem). W przypadku korzystania z przejazdów czasowych ceny mieszczą się w przedziale od 20 do 65 złotych (bilety normalne) oraz od 15 do 55 złotych (bilety ulgowe). Najkrótszy przejazd czasowy wynosi jedną godzinę, najdłuższy – jedenaście (od 9 rano do 20). Należy pamiętać o tym, że pieniądze za niewykorzystany czas nie są zwracane (wyjątkiem są sytuacje, gdy wyciąg zostaje zablokowany z różnych przyczyn na dłużej niż godzinę).

DODATKOWE INFORMACJE I KONTAKT


Stacja U Żura dodatkowo oferuje swoim klientom serwis i wypożyczalnię sprzętu sportowego, parking, punkt gastronomiczny oraz toalety z bieżącą, ciepłą wodą. Najnowsze informacje można znaleźć na stronie  www.chabowka.com/strona-glowna.html lub uzyskać je korzystając z numerów telefonicznych 18 267 78 69 (wyciągi narciarskie) oraz 601 471 861 (wypożyczalnia sprzętu).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz