środa, 26 grudnia 2012

Sylwester w Rabce-Zdroju

Ostatni dzień mijającego roku to dobry czas na zastanowienie się, przemyślenie wydarzeń ostatnich dwunastu miesięcy... ale także i dobrą zabawę. W niniejszym artykule przeczytacie jak bawić się będą Rabczanie.

SYLWESTER MIEJSKI W AMFITEATRZE


Zabawa sylwestrowa odbędzie się tradycyjnie w Amfiteatrze, a po raz pierwszy w jego odnowionej wersji (właśnie z uwagi na remont obiektu zeszłoroczna zabawa miała miejsce pod Kawiarnią Zdrojową nieopodal niego). W tym roku wśród atrakcji (prócz oprawy muzycznej) znajdą się pokaz laserów oraz spektakl pantomimy, tańca i komedii dell'arte w wykonaniu grupy Maruczella. Życzenia noworoczne złożą włodarze miasta. Zabawa startuje o godzinie 22.30.

INNE IMPREZY SYLWESTROWE


Wiele lokali gastronomicznych i klubów oferuje możliwość spędzenia w nich sylwestrowej nocy. Oferują oprawę muzyczną, przekąski i napoje, a także huczne powitanie Nowego Roku o północy. Wśród takich miejsc wymienić można Klub Strefa 1 (ulica do Pociesznej Wody, 15-20 minut drogi od dworca PKP), wspominaną Kawiarnię Zdrojową, karczmę Hulaj Dusza (na "Manhattanie" przy dworcu PKP) czy restaurację Siwy Dym (Zabornia).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz