niedziela, 9 grudnia 2012

Mniejsze sklepy spożywcze

W dzisiejszym artykule zostaną wymienione i krótko scharakteryzowane wybrane mniejsze sklepy spożywcze, czynne także w niedziele i dni świąteczne. Należy tutaj także krótko wspomnieć o filiach sieci Żabka, które zostały opisane w jednym z poprzednich tekstów.

ELKAZnany dawniej jako ABC sklep mieści się przy ulicy Poniatowskiego, tuż obok szkoły im. Św. Rodziny, około 10 minut drogi od dworca busów. Sklep oferuje produkty spożywcze, alkoholowe, a także kosmetyczne.

KEFIREKWbrew nazwie sklep nie należy do sieci popularnych supermarketów. Mieści się na ulicy Jana Pawła II, nieopodal Kawiarni Zdrojowej, około 5-10 minut od dworca busów. W ofercie znajdują się produkty spożywcze (z przewagą mleczarskich, piekarskich i cukierniczych) i alkoholowe.

POKUSASklep znajduje się na terenie Ośrodka Pod Arkadami, nieopodal Kawiarni Zdrojowej, około 10 minut od dworca busów. Oferuje wyroby spożywcze i alkoholowe.

MISIUSklep znajduje się tuż przy Rynku, około 10-15 minut drogi od dworca PKP. Oferuje zarówno wyroby spożywcze (z przewagą owoców i warzyw), jak i alkoholowe.

GSSklep, będący częścią Gminnej Spółdzielni "Samopomoc Chłopska", jest zlokalizowany przy ulicy Podhalańskiej, 10-15 minut od dworca PKP. Oferuje wyroby spożywcze i alkoholowe.

DELIKATESYSklep mieści się przy ulicy Zakopiańskiej, naprzeciwko placu św. Mikołaja przy dworcu PKP. Oferuje przede wszystkim wyroby alkoholowe, ale także spożywcze.

SKLEP WARZYWNY MIŚKOWIEC MARIUSZUmiejscowiony przy ulicy Orkana, naprzeciwko kościoła św. Marii Magdaleny, około 5 minut od dworca PKP. W ofercie przede wszystkim owoce i warzywa, ale także i inne wyroby spożywcze.

U BIAŁEGOSklep znajduje się na terenie tak zwanego Manhattanu przy ulicy Piłsudskiego, tuż przy dworcu PKP. Oferta to przede wszystkim wyroby alkoholowe, ale można także zakupić inne drobne artykuły spożywcze.

IWONASklep umiejscowiony jest przy ulicy Poniatowskiego, około 5-10 minut drogi od Kawiarni Zdrojowej. W ofercie są zarówno produkty spożywcze, jak i alkoholowe.

POZIOMKAKolejny sklep z ulicy Poniatowskiego, nieopodal opisanej wyżej Iwony i z podobnym asortymentem.

OSM LIMANOWAPotocznie określany mianem Limanowskiego, sklep znajduje się tuż przy dworcu busów – oferuje przede wszystkim wybory mleczarskie, piekarskie i cukiernicze, ale można się tam także zaopatrzyć w inne artykuły spożywcze oraz alkohol.

TURYSTYCZNYSklep znajduje się przy ulicy Orkana, tuż za dworcem PKP. Oferuje wyroby spożywcze, alkohole, a także znicze.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz